Anders

Afvallen - Petrabal


Omdat Petra ervoor koos zich niet voor ons te verbergen, dachten we dat we haar zouden helpen af ​​te vallen.

Met de ogen van de diëtist
Wat zijn we aan het doen?
12 tips voor gezond eten
Calorie beoordelingen, tips
Julcsi is de tweede baby, de eerste, Laura, drie en een half jaar oud.
- Tijdens mijn eerste zwangerschap nam ik precies 25 kilo, maar dat is helaas alleen het geval met de huidige situatie. Tegen de tijd dat Laura een jaar oud was, was ik 62 kilo voordat ik zwanger was. Ik luisterde wat meer naar wat ik aan het eten was en hoeveel, en toen ik weer aan het toernooi begon, zakte de laatste drie kilo in no time.
Voor de tweede keer was ik daarvan overtuigd, maar het resultaat was verontrustend. Op de een of andere manier kan ik minder goed omgaan met mijn overlijden en mijn energie minder om voor mezelf te zorgen, klaagt Petra. - Toen bleek dat ik weer zwanger was, dacht ik dat ik voorzichtig zou zijn om niet veel te winnen. Maar ik was moe en ik wilde Laurab niets ontnemen. We moesten twee keer per dag naar het park gaan of gewoon een wandeling maken. We speelden ongelooflijk thuis. Mijn maag brandde, ik had misselijkheid, ik kon geen aandacht aan mezelf besteden. Het toernooi ging ook niet goed, ik stopte voordat ik wilde. Ik debatteerde vroeger korter en viel daarna af na de bevalling, net als de eerste keer.
Dit lijkt echter moeilijker te zijn na de tweede zwangerschap. Julcs geeft nog steeds borstvoeding, ook al was ze negen dagen later plotseling almachtig. Toen Laura de moedermelk kreeg, was het niet ongewoon om tegelijkertijd borstvoeding te geven, beide tegelijk. Anders eet ik niet veel, heb ik vaak honger en verlies ik geen dozijn maanden. Mijn enige spijt is dat ik soms de overgebleven turud opnieuw eet, de helft van de appel.
Nu heb ik een moeilijke beslissing genomen: ik zal niet langer wachten. Ik ga weer naar de sportschool, maar ik heb alleen de mogelijkheid op zaterdag en zondag, omdat mijn man veel op werkdagen werkt, ik heb geen idee wat ik moet doen. Ik beloofde ook thuis sterke, afgezwakte oefeningen te doen. En ik wil mijn eetgewoonten hervormen, ik wil niet toegeven dat ik een grote vrouw ben geworden die vastzit aan boerenkool.
Omdat Petra ervoor koos zich niet voor ons te verbergen, dachten we dat we haar zouden helpen af ​​te vallen. We nemen contact op met dieetvoeding, waarmee het dagelijkse menu eenmaal per dag wordt opgehaald: lunch voor de dag, diner, biosuit, snacks en dagelijks ontbijt. Het dieet is niet alleen dieet en gezond, maar het is ook heerlijk, dat volgens de bestelling van de klant wordt gemaakt door een diëtist en professionele professionals. Dieetvoeding (www.diet-foodstudio.hu; 06-20-9540-141) heeft aangekondigd dat we Petra elke maand drie diëten zullen serveren.
3 weken later
- De eerste week lachte ik gewoon toen ik de doses zag. Ik kon er niet achter komen hoe ik zoveel moest typen. Ik sprak met de diëtist van het bedrijf en vertelde me dat ik nog steeds borstvoeding gaf aan de 14 maanden oude Julchi, dus kwamen we overeen om een ​​dagelijkse yoghurt met wat fruit te maken. In eerste instantie was het een noodzaak, maar interessant dat ik na de tweede week aan dit bedrag gewend ben geraakt. Zelfs mijn maag, mijn hersenen hadden geen vervanging nodig. Je zult merken dat je er genoeg van hebt en het wrijft er niet tegen. In mijn ervaring bewaar ik het voor die momenten waarop ik mijn dieet ga aanpassen zodat alles kan worden gegeten, alleen het vet en de frisheid moeten worden beperkt. Ik krijg delicatessen voor de lunch met een vleugje groene groentesoep, zoals gegrilde sesamaubergine, kipfilet, gegrilde tonijn, kruiden gekookt met rijst, rijst. Elke dag krijg ik brandbestrijdingsbiosuits of laxerende groene cocktail, reinigen.
En het resultaat? Ik verliet net de grote zeventig kilo. Ik heb het gevoel dat niets je vanaf nu tegenhoudt en over een paar maanden zal de "testbroek" comfortabel zijn.
In 3 maanden - negen kilo minder
"Ik zie nu duidelijk, het zou gemakkelijker zijn geweest als ik geen twintig pond onder de vlag had gekregen." Maar als ik het al verpest had, dacht ik dat het niet nodig was om in de lucht verkeerd te gaan. Tegen de tijd dat Julcsi volwassen werd, nam ik deel aan het dieet. Met behulp hiervan en met behulp van het kraamcentrum werd ik drie maanden geleden afgeleverd bij de maaltijd van Diet Food en werd ik bij mij thuis gebracht. Het betekende natuurlijk veel dat ik niet zelf hoefde te kopen en koken. Ik heb veel geleerd over gewichtsverlies in drie maanden. Ik zag dat er zo ongeveer alles te eten was, maar er is veel te doen op het gebied van voorbereiding, ingrediënten en kleine hoeveelheden. Vandaag heb ik mijn eten voor mezelf gemaakt. Over het algemeen slaag ik erin om de behoeften van het gezin te verzoenen met mijn calorievrije dieet, dus ik heb het gevoel dat ik de kans heb om me niet te laten meeslepen, in feite de rest van de reis. Als je een jaar nodig hebt, is dat prima. Nu is het tijd, ik kan al mijn oude spullen meenemen. Het kleine werk loopt nog achter. Ik voel een beetje overmaat op mijn dijen, de pet ziet er niet uit, maar de broek zit nog steeds strak. Ik krijg twee of drie keer per week aerobe training, fiets en breng veel tijd door met de kinderen. We geven je niet gratis afvallen, maar het bespaart de energie die je investeert.
Met de ogen van de diëtist
Veel mensen geloven nog steeds in het idee dat eten in plaats van twee tijdens de zwangerschap de enige manier is om de foetus voldoende voedingsstoffen te geven.
Met deze aanpak is het in de eerste plaats mogelijk om de landing van ongewenste konijnen te verkrijgen. Het is een vicieuze cirkel als we harder bewegen, net zoveel of zo vaak eten als voorheen om onszelf te troosten en aan te komen. Wat zou ons doel zijn? Onze foetus moet zich gezond kunnen ontwikkelen en op natuurlijke wijze eten. Als u dit idee in gedachten houdt en ons dieet bewust ontwikkelt op basis van deskundig advies, kan dit veel betere resultaten opleveren.
Wat zijn we aan het doen?
Hormonale veranderingen in het lichaam spelen ook een rol, maar we moeten het voedsel dat we in grote hoeveelheden consumeren niet vergeten. Er is iets waar, we vragen om meer en meer voedsel in de beginperiode. Iedereen die aan aanhoudende traagheid lijdt, zal zich snel realiseren dat een of twee mijten onaangename gewaarwordingen kunnen verlichten. De nadruk moet liggen op kwantiteit en kwaliteit! Niet alleen suiker, romig vlees, vettig vlees en gebak kunnen ons vlees bevochtigen. Groenten, fruit, mager vlees, volle granen, gezond gekookt voedsel kunnen uw honger verlichten, maar we gaan niet weg.
12 tips voor gezond eten
1. Een gevarieerd dieet leidt niet tot lichaamsbeweging. Je moet ook het lichaam voorzien van de voedingsstoffen die het nodig heeft om voor zijn lijnen te zorgen. Het dagelijkse dieet moet bestaan ​​uit 55-75 procent koolhydraten, 15-35 procent vet, 10-15 procent wit! We kopen van verschillende grondstoffen en bereiden ons voedsel met behulp van verschillende keukentechnologie. Laat ons naast het gebruikelijke koken, braden, koken, grillen, voedsel bereiden in aluminium of braden.
2. Bij de bereiding van voedsel moeten minder vetten worden gebruikt en deze omvatten hoofdzakelijk plantaardige oliën (maïs, olijfolie, koudgeperste oliën) en margarine, evenals dierlijke vetten En in kleine hoeveelheden.
3. Laten we u goed gebruiken en het oorspronkelijke gevoel van de groenten en het vlees voelen. We kiezen zee of jetski. We gebruiken verse of gedroogde kruiden die een verscheidenheid aan harmonie bieden aan ons voedsel.
4. Negeer de suikers, zoet ze met honing of zoetstoffen. Laten we in plaats van snoepjes, chocolaatjes, cakes het fruit, de fruitsalade proberen. Zie je, dit dempt ook de drang om achterna te gaan. Je kunt ook rauwe groenten eten als je gewoon iets wilt eten.
5. Neem dagelijkse melk, een halve liter of vergelijkbare zuivelproducten op in uw dieet. U kunt kiezen uit natuurlijke of fruitige yoghurt, kefir, kaas, yoghurt. Merk op dat fruityoghurt in de winkel suiker bevat, niet veel! Het is het beste om fruit in 0% yoghurt te hakken.
6 Groente, rauw fruit moet bij voorkeur bij elke maaltijd worden geconsumeerd. Laten we het goed doen - hoe kouder het gehemelte, des te zekerder zijn we dat we meer vitamines, waardevolle mineralen binnenkrijgen. Het consumeren van rauwe of gestoomde groenten kan ook constipatie voorkomen.
7. We eten bruin brood in plaats van wit! We kunnen brood met meerdere zaden, roos en roggebrood eten naar smaak.
8ste Meerdere keren, weinig! Verdeel uw dagelijkse voedingsinname vijf keer gelijkmatig! Pas het niet aan tussen de maaltijden, maar laat het snacken!
9. Leidingwater, brieswater, is het meest geschikt om dorst te verminderen. Tel de suikerhoudende dranken, de alcoholische dranken!
10. Aanbevolen voedsel voor overvloedige consumptie: fruit, groenten, melk, zuivelproducten, bruin brood.
Aanbevolen voedingsmiddelen voor normale consumptie: mager vlees, olie, margarine, eieren, rechthoeken.
Te vermijden voedingsmiddelen: Vet vlees en vleeswaren, snoep, ijsjes, sterke drank.
11. Plan altijd van tevoren wat u overdag gaat eten, zorg dat u op tijd bent en 's ochtends lunchen, dineren en een gezonde snack eten. Misschien kunnen we onze honger niet wegnemen met geblinddoekte snacks.
12. Regelmatige oefening Volledig gezond eten. Als je nog nooit naar gymnastiek bent geweest, laten we dan nu op een fiets springen en groot worden op de langere lente-avonden. Het was niet goed voor een gezonde baby. Aan het einde van de week, wanneer we meer tijd hebben, kunnen we groot werken, zwemmen, onze leden onder water brengen.
Geen vasten!
Het is de moeite waard om de samenstelling van het voedsel te onderzoeken. Als het mogelijk is om te kiezen tussen een maaltijd met vet en minder vet, is het noodzakelijk dat u minder vet of calorievrij kiest. Dit betekent echter niet vasten. Eet zoveel van de voedingsstoffen, vitamines en mineralen die je nodig hebt als je nodig hebt, leef goed en voel je goed over het midden op de dag afvallen.
Calorie beoordelingen, tips
Het berekenen van calorieën is niet een van de prettige taken. Maar als we na de geboorte nog een paar kilo's over hebben, kunnen we nauwelijks meer doen. We voegen hier hulp aan toe.
Als je slechts 1500 calorieën per dag verbruikt, zul je zeker afvallen. Jonge kinderen die borstvoeding geven die veel bewegen vanwege hun kleine kind, hebben geen radicaler dieet nodig. Het 1000-1200 caloriedieet is in dit stadium van het leven onvoldoende omdat het leidt tot een overmatig snel gewichtsverlies. Als iemand erg ontmoedigd en ongeduldig is met zijn / haar ziel, maar alleen als hij / zij geen borstvoeding geeft, en alleen voor een korte tijd, tot het eerste zichtbare resultaat, herwin dan het tempo!
De belangrijkste antithese van gewichtsverlies is het geslacht, dat in talloze vormen in ons voedsel is verborgen. We weten het niet of moeten het weten, maar als we de kans krijgen, moeten we liever kiezen voor vetarme producten! Geen tips!
>
PRODUCTEN IN ZSRBAN (NIET AANBEVOLEN)LAGERE PRODUCTEN (AANBEVOLEN)
Lege kaas29,4 g crn / 100 gУvбri18,5 g crn / 100 g
Trappistenkaas27,7 g crn / 100 gCottage cheese8,4 g crn / 100 g
Italiaans ging uit elkaar30,8 banden / 100 gGйpsonka7,1 g / 100 g
Tйliszalбmi46 g / 100 gtaal Mosaic5 g / 100 g
Tejfцl20 gram per 100 gramNatuurlijk yoghurt4 g kroon / 100 g

Melk en zuivelproducten
Koop melk met een vetgehalte van 0,1-1,5 gram / 100 gram, met 12 procent goede keuze voor zure melk. Laten we aandacht besteden aan de toegevoegde suiker in yoghurt, de voorkeur geven aan de natuurlijke variatie en proeven met vers fruit.
>
100 grammachtFehérje gZsнr gkoolstofhydraat g
kJkCal
wrongel27766345
yoghurt27766345
geitenmelk29470445
kefir27766345
Tehйntej2105031,55

Vlees, vleesvlees
Overmatig gerookte, succulente producten zijn over het algemeen niet onder gezond voedsel, overbelasting van de maag, darmen en de toevoeging van een sterk kruid verhoogt de dorst. Laten we het introduceren met meer natuurlijke smaken. Uit de tabel blijkt ook dat de geascendeerde worstjes inactief vet bevatten. Hun eigen gekookt vlees, vooral het zogenaamde witte vlees, is veel betrouwbaarder dan kipfilet. 100 gram bevat slechts 470-500 calorieën en 1-3 gram vet. Varkens mogen ook niet worden vermeden, maar niet aan de zijkant maar met een dunne lenden of dijbeen. Als we één kilo vlees per keer braden, kunnen we het voor onszelf en de rest van het gezin op die dagen snijden. We raden dit aan in plaats van die met veel conserveermiddelen, voedingsmiddelen, versterkers en vet!
>
Hъskйszнtmйnyek
100 grammachtFehérje gZsнr gkoolstofhydraat g
kJkCal
Baromfivirsli83219819130
Csabai Paprika Salami213450820460
Gйpsonka6701572370
Gyulai kookte varkensworst164039218360
Zelfgemaakte droge worstjes214651123450
Kenхmбjas136132416280
Zoete Peperkorrels209249825430
Pulykafelvбgott6471542180
Pluimvee (pluimvee) is op94922619160

Let op het lage vetgehalte van het hoge eiwitgehalte van het gips!
Brood, gebak
Het is de moeite waard om zowel de "browner" als de volledige uitloging te kiezen, omdat deze meer vezels bevatten. De voedingsvezels zorgen voor de juiste beweging van het lichaam en helpen schadelijke stoffen uit ons lichaam te verwijderen. Het is absoluut noodzakelijk om gesuikerde, geraffineerde producten te vermijden. Laten we eens een plak bruin brood proeven, verpakt in bieslook, verpakt in verse komkommers en groene paprika's. Misschien denk je niet meer aan salamisandwiches!
>
100 grammachtFehérje gZsнr gkoolstofhydraat g
kJkCal
Bakonyi bruin brood10462499151
Tarwezemelenbrood82519723122
Briуs152036210861
Huishoudelijke koekjes177742310778
rieten kalбcs11972859255
Kaasshow, het regent211350393143

Tйsztafйlйk
Geloof dat het vlees dik wordt. We zeiden altijd over de mesten die we aanbrachten. Als je het met room proeft, kun je er niet echt op rekenen. Maar een druppel olijfolie gemengd met een druppel olijfolie, zeevruchten, tomatensaus met basilicum is een fantastische smaak en smaak op het gerecht. We kunnen meer doen om onze gezondheid te behouden door delicate traktaties te maken van ei-vrije durum cakes.
Zцldsйgfйlйk
Groenten vormen de basis van het dieet. Ze kunnen bijna onbeperkt worden geconsumeerd - zonder te worden gekookt, gestoomd, geroosterd. Sommige kruiden kunnen een opgeblazen gevoel veroorzaken, maar zelfs als we 's avonds een iets grotere maag hebben, heeft dit niets met gewichtstoename te maken. Het zou een vergissing zijn om bloemkool, kool, kelp, maïs, groene erwten en andere peulen op te geven, omdat ze de meest ontsmette effectieve vezel bevatten. Ze veroorzaken een gevoel van verzadiging en verminderen ook ons ​​bloedverlies. Zoals ervaren huisvrouwen weten, kunt u het ongemak verminderen door het eerste hete water te laten vallen. Net als rechthoeken zijn de meeste groenten het vet dat u toevoegt: vet, zure room, magere of, in het geval van aardappelen, de hoeveelheid vet dat u in de oven bakt.
Gyьmцlcsцk
Voor fruit hebben lagere calorie- en koolhydraatgehalten ook de voorkeur. We eten geen grote hoeveelheden en vaak gedroogd en ingeblikt fruit dat druipt van suiker, evenals druiven en bananen met alleen andere ingrediënten. Voor de interpretatie van de onderstaande gegevens is het vermeldenswaard dat een tabel met melkchocolade ongeveer 600 calorieën energie bevat.
>
100 grammachtFehérje gZsнr gkoolstofhydraat g
kJkCal
appels13031007
Almabefхtt357850020
Ananбsz223530112
Gedroogde Appels10162421455
Banбn4411051024
Datum, droog12933082173
Aardbeien, aardbeien14735117
Gцrцgdinnye12229107
grapefruit15136127
kiwi218521111
Kцrte218520012
Mбlna12229115
mandarijntje189451110
oranje17241129
Хszibarack17241109
Abrikoos Abrikoos202481110
Szхlх328781118

Heerlijke lekkernijen
Het is geen goede oplossing om onszelf te verbannen van alle aardse dingen, maar als we "zondig" zijn, laten we het dan doen met martelaarschap. In plaats van chips die rijk zijn aan vet en veel vet, geven we de voorkeur aan meer oliehoudende zaden, als we zoet water, fruit in plaats van chocolade willen, of zelfgemaakte frisdrank gemaakt van natuurlijke ingrediënten.
Folyadйkpуtlбs
Leidingwater van goede kwaliteit en gluten uit flessen voor onze dorstlessende dorst. Laten we zoveel drinken als we kunnen, altijd een glas glas in onze handen hebben, omdat we de neiging hebben om seks te vergeten. We kunnen onszelf belonen met een cafeïnevrije thee, een suikervrij vezelig fruit, maar melk, melkdranken zijn niet dorstig en suikergisten bevatten geen overtollige calorische bommen en waardevolle stoffen.
Transparante snacks
Als je je zo voelt, moet je nu absoluut iets eten, probeer een van de energiezuinige snacks hieronder te kiezen.
Met een energie-inhoud van 100 kcal:
1 deci 1,5 procent melk + 150 gram sinaasappel
1 deci 1,5 procent melk + 100 gram perziken
1 deci 1,5 procent melk + 30 gram germska
1 deci 1,5% melk + 2 Korpovit-koekjes
1 deci 1,5% melk + 20 gram Bakonyi bruin brood
1 sneetje toastbrood (x) + 50 gram vetarm
1 sneetje toastbrood + 1 stuk gekookt ei
1 sneetje paneermeel + 1 deci kefir
1 sneetje geroosterd brood + 40 gram vetarme kaas (komijn, linzen, pritamine, knoflook)
1 deci natuurlijke yoghurt + 100 gram tomaat
1 deci yoghurt + 100 gram appel
(x) Er is een verscheidenheid aan toastbrood, zoals Wasa, Lieken. Gepofte Rijst of Tarwe is de oplossing!
Met een energie-inhoud van 200 kcal:
40 gram roggebrood + 50 gram kalkoenbrood + 100 gram sinaasappel
40 gram Bakony bruin brood + 1 stuk gekookt ei + 200 gram komkommer
5 stuks Korpovit-koekjes + 50 gram kalkoenbrood + 50 gram aardbeien
1 deci natuurlijke yoghurt + 30 gram havermout + 100 gram appel
2 plakjes Abonet + 50 g vetarm vet + 100 g ui + 1 deci natuurlijke yoghurt
1 stuk croissant + 2 deci wrongelmelk of нrу
2 Abonets + 30 gram kippenham + 150 gram paprika